•  LT
  •  EN
Informacija apie paslaugas

Filmavime ir fotografavime naudojami patys naujausi DJI gamintojo dronai. DJI yra didžiausia rinką pasaulyje užimantis dronų gamintojas. Dėka savo kamerų ir stabilumo ore šie dronai gali būti naudojami esant dideliam vėjui (iki 43 km/h). Vaizdo kokybė išgaunama iki 4K. Nuotraukos gaunasi DNG (RAW) formate, kas leidžia jas vėliau koreguoti neprarandant kokybės.


Kiekvienas dronas turi savo privalumų:
DJI Mavic 2 Zoom - turi optinį priartinimą, kas suteikia galimybę gauti Dolly Zoom efekta. O jau ko vertas drono filmukas su Parallax efektu ! Pas ši droną didžiausias atsparumas vėjui ir jo gūsiams- vėjas kartais labai pagyvina galutinį produktą: plevėsuojančios vėliavos arba besisklaidantys plaukai ar drabužiai, jūros bangos. Galimybė priartėti labai arti prie objekto.
Dji Air 2S- dėl savo įspūdingos 1 colio kameros pasižymi geresne vaizdo kokybe tamsiu paros metu, dideliu stabilumu ore, vaizdo ir fotografijų spalvine kokybe. Nuotraukos gaunamos iki 48MP.
Dji Mini 3 Pro- viena iš naujausių skraidančių kamerų. Dronas, dėl savo mažų gabaritų leidžia praskristi pro siauresnius tarpus (pvz. pro atidarytą langą, pro gėlių apaugusią arką ir pan.). Dėl unikalios kameros galimybės "pažvelgti" į viršų 80° kampu- patalpų vaizdai gaunami labiau realistiški bei pilnesni. Mažas svoris (iki 250 gr) atveria teisines galimybes naudoti droną daugelyje vietų (tiek mieste, tiek ir arčiau pašalinių žmonių).


Visų naudojamų dronų vaizdo kokybė gaunasi panaši. Labai retai kas kaupia 4K filmukus, dažniausiai apsiribojama FHD raiška. Drono techninės charakteristikos labiau svarbios operatoriui, kaip galimybė kuo geriau atlikti darbą.

DJI Mavic 2 Zoom

DJI Air 2S

DJI Mini 3 PRO